آذر مهر پارس

استخر سازمان آب تهران

مجموعه ورزشی آب تهران

معرفی

مجموعه ورزشی آب تهران

استخر سازمان آب تهران یا مجموعه ورزشی آب تهران، یکی از پرطرفدارترین مراکز تفریحی و ورزشی شهر است که با ارائه خدمات بی‌نظیر و امکانات فراوان، محلی ایده‌آل برای تمرینات و تفریحات خانوادگی می‌باشد. این مجموعه با نامی شناخته شده به عنوان “استخر سازمان آب”، به تمامی افراد علاقمند به سلامتی، ورزش، و لحظات شاد و خاطره‌انگیز بی‌پایان ارائه می‌دهد.

استخر سازمان آب
استخر سازمان آب

فضاهای ورزشی استخر سازمان آب تهران

یکی از جذابیت‌های استخر سازمان آب تهران، تنوع فضاهای ورزشی و تفریحی آن است. از جمله امکانات برجسته این استخر می‌توان به جکوزی، حوضچه آب سرد، استخر قهرمانی با استانداردهای بین‌المللی، و استخر کودک اشاره کرد. علاوه بر این، سونا و تردمیل در اختیار تمامی اعضای این مجموعه قرار دارد تا تجربه یک تمرین منحصر به فرد و لذت‌بخش را برای آنها فراهم آورد.

جکوزی و حوضچه آب سرد

استخر قهرمانی

استخر کودک

سونا

هوازی و تردمیل

سالن والیبال

سالن فوتسال

ماساژ

امکانات دیگر مجوعه ورزشی آب تهران

سالن‌های ورزشی با امکاناتی چون سالن والیبال، سالن فوتسال و سالن TRX، فرصتی عالی را برای تمرینات گروهی و فردی فراهم می‌کنند. علاوه بر این، سالن‌های ورزشی برای ورزش‌های رزمی نیز در اینجا وجود دارد که به علاقه‌مندان به این حوزه امکان می‌دهد تا تحت نظر مربیان حرفه‌ای، تکنیک‌های خود را بهبود بخشند.

اما مجموعه ورزشی آب تهران فقط یک استخر و سالن ورزشی نیست؛ بلکه با ارائه امکاناتی چون سونای خشک و بخار، سالن بدنسازی مجهز، سالن ژیمناستیک و حتی سالن تنیس، به یک مرکز چندگانه تبدیل شده است. این امکانات به افراد این اجازه را می‌دهند که بر اساس علایق و نیازهای خود، برنامه ورزشی خود را انتخاب کنند و از تنوع گسترده این مرکز بهره‌مند شوند.

 

سالن TRX

سالن ورزش‌های هوازی

سالن ورزش‌های رزمی

سونای خشک و بخار

سالن بدنسازی

سالن ژیمناستیک

زمین تنیس

حمام سنتی و ترکی
کافه رستوران

حتی زمانی که به استراحت نیاز دارید، در استخر سازمان آب همه چیز را برای شما فراهم کرده است. حمام سنتی با اجزای خاص و مفرح، کافه رستوران با منوی غنی و تنوع پذیر، فروشگاه ورزشی با لوازم و تجهیزات مورد نیاز و حتی آرایشگاه برای زیبایی و آرایش پس از ورزش، همگی در دسترس شماست.

photo_2023-06-04_23-05-31
2873831_7668-min
clothing-ba-clothes-gym-sport-min
photo_2023-06-04_23-07-54

فروشگاه ورزشی و

آرایشگاه استخر سازمان آب تهران

گالری تصاویر استخر سازمان آب تهران

مجموعه ورزشی آب تهران، بیشتر از یک مکان ورزشی است؛ اینجا یک جامعه است که به آرامش، سلامتی، و شادابی افراد متعهد است. این مجموعه ورزشی با ارائه خدمات و امکاناتی که در جلب رضایت مشتریان بی‌نظیر هستند، به عنوان یک مقصد برتر در دنیای ورزش و تفریح در استان تهران به حساب می‌آید. به شما توصیه می‌شود که برای تجربه این مجموعه بی‌نظیر، حتماً یکبار به این مکان آمده و لحظات لذت‌بخشی را در کنار آب و امکانات آن تجربه کنید.