آذر مهر پارس

انجمن صنفی باشگاهدارن میزبان مسابقات تری اتلون بانوان شد

 

انجمن صنفی باشگاهدارن میزبان مسابقات تری اتلون بانوان شد.

فدراسیون تری اتلون و انجمن صنفی باشگاهداران استان تهران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

انجمن صنفی کارفرمایی باشگاهداران ورزشی استان تهران در روز چهارشنبه (دوم تیرماه سال جاری) نشست مشترکی را با مسئولان فدراسیون سه‌گانه(تری اتلون) برگزار کرد. این نشست که در محل فدراسیون سه گانه برگزار می‌شد با حضور مهدی گودرزی رییس فدراسیون و محسن حمیدی دبیر فدراسیون سه گانه(تری اتلون) همچنین اعضای هیئت رییسه انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه‌داران ورزشی استان تهران همراه بود.

در ابتدای این نشست، انجمن صنفی و فدراسیون سه‌گانه از عملکرد خود در ماه‌های اخیر گزارشی ارائه کردند. بعد از این مرحله، دو طرف بر سر همکاری‌های مشترک به تفاهم رسیدند و صورتجلسه‌ای امضا کردند. بر این اساس، اکرمی به عنوان رییس کمیته باشگاهداران فدراسیون تری اتلون و رابط انجمن صنفی و فدراسیون انتخاب شد.

همچنین توافق شد از ظرفیت انجمن صنفی باشگاهداران استان تهران برای برگزاری دوره‌های مربیگری ترای اتلون استفاده شود و به زودی یک دوره مربیگری سه‌گانه برای مربیان عضو انجمن برگزار شود.

در همین راستا انجمن صنفی متعهد شد در سال جاری میزبانی مسابقات ستاره‌های تری اتلون بانوان را به عهده بگیرد تا این مسابقات در یکی از باشگاه‌های زیر مجموعه این انجمن توسط فدراسیون سه گانه برگزار شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا